Nasza misja

„Pomagając innym pomagasz sobie”

Realizując naszą misję zaprojektowaliśmy rozwiązanie, które ma istotne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka. Angażujemy się w edukację zdrowotną społeczeństwa na temat ważnej roli jelit w organizmie człowieka oraz chcemy przełamać temat tabu jakim jest „kupa”. W swoich działaniach dążymy do tego, aby być godnym zaufania naszych klientów. Koncentrujemy się na potrzebach konsumentów i stale poszukujemy sposobów doskonalenia ich obsługi.

Uśmiechnięte osoby zbijające piątkę ze sobą

Historia powstania

Wierzymy, że nasza historia czyni nas bardziej wiarygodną marką na rynku. Wszystko zaczęło się od wynalezienia rozwiązania na własne dolegliwości. Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad udoskonaleniem prototypu. Teraz już tylko chcemy dzielić się i pomagać innym, tak jak pomogliśmy sobie.

A wszystko to dzięki sile naszej misji oraz zaangażowaniu całego zespołu.

Krzysztof Karpiński

Krzysztof Karpiński

Wynalazca GOKO

Twórca

Przedmioty, którymi się otaczamy towarzyszą nam i nawet nie zastanawiamy się skąd się wzięły, ale przecież ktoś kiedyś musiał wpaść na pomysł i je skonstruować.

Taką osobą jest Krzysztof Karpiński – wynalazca, konstruktor i twórca wyrobu medycznego wspomagającego prawidłowe wypróżnianie GOKO. Jego pomysły na wynalazki mają na celu ułatwiać ludziom życie. Powstają z obserwacji codziennych czynności i chęci znalezienia skuteczniejszych rozwiązań.